Людина проходить за рік понад 2000 км, що говорить про величезне навантаження, яке отримують наші ноги протягом життя. І взуття має прямий вплив на наше самопочуття та здоров'я під час цього шляху. Розуміючи всю важливість його ролі, ми створили фабрику, яка забезпечує комфорт та зручність кожного українця — від малого до великого. Виробник БЕЛСТА виготовляє якісне та доступне взуття, яке відповідає міжнародним європейським стандартам. Воно поєднує у собі перевірені часом традиції та новаторський підхід до виготовлення.

BELSTA — виробник якісного взуття

БЕЛСТА — сертифікований український виробник взуття купитиБЕЛСТА — сертифікований український виробник взуття ціна

Розпочавши свій шлях у далекому 2006 році, фірма Белста у Білгород-Дністровському і досі створює національну моду на домашнє та вуличне взуття. Продукція нашої фабрики поєднує надійність та модний дизайн, повсякденність та вишуканість, якість та ціну. Взуття БЕЛСТА виготовляється на сучасному обладнанні, із ретельно відібраної сировини, із застосуванням передових технологій. Воно задовольняє найвищі запити та демонструє прагнення до вершин взуттєвого Олімпу.

За ті роки, протягом яких український виробник взуття Белста успішно працює на ринку, нам, безумовно, є чим пишається. Зокрема фірма BELSTA:

  • двічі ставала “Підприємством року” (2010 та 2019 роки);
  • отримувала нагороди та сертифікати, як найкраще підприємство у сфері виробництва, звання найкращого роботодавця року та лідера економіки України;
  • брала участь у міжнародних виставках, демонструючи світові високий рівень взуттєвого виробництва в Україні.

BELSTA постійно працює над випуском нових колекцій, впровадженням сучасних технологій та створює робочі місця, підтримуючи економіку України.

Переваги взуття від фабрики БЕЛСТА

БЕЛСТА — сертифікований український виробник взуття каталогБЕЛСТА — сертифікований український виробник взуття з доставкою

У каталозі магазину БЕЛСТА представлено понад 2 тис. моделей, і лінійка постійно оновлюється. Це чоловіче та жіноче шкіряне взуття, великий асортимент домашніх капців, моделі для дітей та підлітків. Ми не зупиняємось на досягнутому, постійно рухаючись уперед, вигадуючи нові концепції. Наше взуття, у тому числі кімнатні капці БЕЛСТА, поєднує стильний дизайн, міцну підошву, ергономічний матеріал верху та комфорт від носіння. Максимально висока якість за доступною для українців ціною.

Ви можете оптом купити взуття українського виробника БЕЛСТА для подальшої реалізації у мережі своїх магазинів. Серед наших переваг:

  1. Висока виробнича потужність — виготовляємо до 40 тис. пар на день, що забезпечує стабільність постачання нашим партнерам.
  2. Впізнаваність бренду БЕЛСТА у Києві, інших регіонах України та Європі — про нас знають і нам довіряють.
  3. ГОСТ — все взуття, у тому числі шльопанці БЕЛСТА, сертифіковане та виробляється за міжнародними стандартами.
  4. Широкий модельний ряд — починаючи від чоловічого шкіряного взуття і закінчуючи дитячими тапочками.
  5. Private Label — можемо виготовляти продукцію для вашого бренду.

Якщо у вас є взуттєвий бізнес або тільки збираєтеся його відкрити, фабрика БЕЛСТА стане вашим надійним діловим партнером. Ми забезпечуємо вигідні умови для співпраці та оптимальні ціни для закупівлі оптом. Ви заощаджуєте на посередниках, підтримуєте українського виробника та розвиваєте свій бізнес, пропонуючи якісне взуття своїм клієнтам. Можна замовити в Інтернеті взуття БЕЛСТА на офіційному сайті та оформити доставку до свого міста. Система логістики у нас продумана до дрібниць. Також є можливість покупки взуття не лише через Інтернет, а й у магазині Белста в Одесі.

Працюємо без вихідних ↓
▪️ приймаємо дзвінки щодня з 8:00 до 17:00 (+380960801235)
▪️ приймаємо клієнтів щодня з 9:00 до 18:00 у фізичних магазинах BELSTA.